O NAS

MEDICAL PARK

MEDICAL PARK Sp. z o.o. jest Grupą handlową firm wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń medycznych i wyposażenia obiektów medycznych. Działamy niezależnie i nie jesteśmy powiązani z żadnym z producentów. Prowadzimy import i dystrybucję produktów w Polsce, oraz eksportujemy produkty do innych krajów.

Grupa Medical Park

Grupa Medical Park została założona w 2019 roku. W skład Grupy Medical Park Sp.z o.o. wchodzą spółki :

  • Medical Park sp. z o.o. – Spółka specjalizująca się w wyposażeniu obiektów medycznych,
  • Senior Park Sp. z o.o. – specjalizująca się w sektorze senioralnym i sektorze domów opieki,
  • Universum Sp. z o.o. – firma handlowa działająca w branży medycznej, specjalizująca się w dystrybucji urządzeń i materiałów medycznych,
  • Polrehab Sp. z o.o. – specjalizująca się w sektorze rehabilitacyjnym.
PARTNERSKIE RELACJE HANDLOWE

Medical Park Sp. z o.o. preferuje budowę długotrwałych partnerskich relacji handlowych w zakresie wdrażania, marketingu i dystrybucji wyposażenia, aparatury  i wyspecjalizowanych urządzeń i produktów medycznych w obiektach na ternie Polski oraz w krajach środkowej i wschodniej Europy. Dysponujemy organizacją zrzeszającą partnerów reprezentujących sektor prawny, finansowy i medyczny.

PROJEKTY AUTONOMICZNE

Preferujemy strategię działań w oparciu o autonomiczne projekty handlowe. Tworzymy zespoły projektowe,  których uczestnicy specjalizują się w określonych zagadnieniach medycznych.