BARIATRIA

Pielęgnacja Osób Chorych Bariatrycznie

ŁÓŻKA BARIATRYCZNE

LEŻANKI BARIATRYCZNE

TRANSPORT PACJENTÓW

HIGIENA PACJENTÓW

POMOC W CHODZENIU

MEBLE DLA BARIATRYKÓW

Oferta Firmy Benmor Medical

Wyposażenie Pokoi Bariatrycznych

ŁÓŻKA BARIATRYCZNE

Z dumą projektujemy i produkujemy wysoce wyspecjalizowane łóżka szpitalne, które są przeznaczone dla pacjentów bariatrycznych i pacjentów zagrożonych upadkiem. Aby rozszerzyć naszą ofertę, oferujemy również łóżko dla osób niepełnosprawnych, które jest w pełni regulowane, a jednocześnie ma unikalny design.

MATERACE PRZECIWODLEŻYNOWE

Oferujemy szeroki zakres materacy przeciwodleżynowych do pielęgnacji  – od materacy statycznych po naprzemienne – nadających się dla pacjentów bariatrycznych o dowolnym ryzyku urazu pod ciśnieniem.

URZĄDZENIA I WYPOSAŻENIE TOALETY

Nasza gama komód toaletowych o wysokiej wytrzymałości została zaprojektowana z myślą o pacjentach bariatrycznych o masie do 453 kg. Są wyposażone w kółka ułatwiające manewrowanie i są wyposażone w regulowane ramiona, aby umożliwić płynne przenoszenie pacjenta.

FOTELE WYPOCZYNKOWE

Nasza oferta siedzisk dla pacjentów zaspokaja różne potrzeby pacjentów, od krzeseł o wysokiej zależności do łóżek nocnych. Nasze siedziska, odpowiednie do użytku w domach i szpitalach, zapewniają optymalny komfort dla użytkownika.

WÓZKI PIELĘGNACYJNE

Oferujemy szeroką gamę foteli i wózków o wysokiej wytrzymałości, które mogą utrzymać ciężar pacjentów bariatrycznych poddawanych różnorodnym zabiegom. W pełni kompatybilne z windą kanapy są przeznaczone do użytku w szpitalach i klinikach.

LEŻANKI DIAGNOSTYCZNE

Wysokiej jakości, trwałe leżanki diagnostyczno – zabiegowe. Mocna i stabilna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo i komfort dla użytkowników. Leżanka wyposażona jest w mobilną podstawę, posiadającą możliwość podnoszenia i opuszczania łoża leżanki.

 

POMOCE WSPIERAJĄCE CHODZENIE

Nasz wybór pomocy do chodzenia jest odpowiedni, aby pomóc w różnych potrzebach rehabilitacyjnych. Ich wytrzymała konstrukcja zapewnia, że ​​nadają się do użytku z cięższymi użytkownikami, a jednocześnie są lekkie i łatwe w manewrowaniu.

WÓZKI TRANSPORTOWE

Nasz wybór pomocy do chodzenia jest odpowiedni, aby pomóc w różnych potrzebach rehabilitacyjnych. Ich wytrzymała konstrukcja zapewnia, że ​​nadają się do użytku z cięższymi użytkownikami, a jednocześnie są lekkie i łatwe w manewrowaniu.

PODNOSZENIE PACJENTÓW

Do naszej oferty podnośników oferujemy również szereg kompatybilnych zawiesi. Dostępne w różnych rozmiarach i odmianach, istnieje wiele opcji, które najlepiej odpowiadają wymaganiom podnoszenia pacjenta. Wszystkie wypożyczane podnosniki  są dostarczane z zawiesiem.

EWAKUACJA PACJENTÓW

Nasza oferta sprzętu ewakuacyjnego została stworzona przez ekspertów w celu bezpiecznej ewakuacji pacjentów o ograniczonej sprawności ruchowej w nagłych wypadkach.

Każde urządzenie ewakuacyjne zostało zaprojektowane tak, aby w razie potrzeby było łatwo dostępne dla ratowników.

Przeprowadzamy szkolenia personelu medycznego w zakresie ewakuacji pacjentów bariatrycznych.