DIOSOL Generator

Skuteczne zapobieganie infekcjom i zanieczyszczeniom
Dezynfekcja H2O2
 
 

Odkażanie pomieszczenia H2O2 jest bardzo szybką, niedrogą i oszczędną metodą, która jest skuteczną i bezpieczną alternatywą dla skomplikowanych procedur manualnych. Samo odkażanie jest przyjazną dla środowiska, wysoce skuteczną procedurą dezynfekcji powierzchni i przestrzeni, która jest kompatybilna z różnorodnymi materiałami, nie pozostawiając przy tym żadnych widocznych pozostałości. W ostatniej fazie procesu biologicznego odkażania nadtlenek wodoru łatwo rozkłada się na wodę i tlen.

Technologia zamgławiania na zimno DIOP oparta jest na gazowym nadtlenku wodoru (H2O2), który niszczy całe spektrum czynników biologicznych (bakterie, wirusy i pleśnie) na suchych, wstępnie oczyszczonych porowatych i nieporowatych powierzchniach, w tym na wrażliwej elektronice. Bio-dekontaminacja DIOP nadaje się nie tylko do pomieszczeń i obszarów, w których dezynfekcja ręczna jest bardzo kosztowna lub niewystarczająco bezpieczna, ale według ekspertów ds. Higieny również jako uzupełnienie powszechnie stosowanych, standardowych metod czyszczenia i dezynfekcji.

Nowoczesna dezynfekcja dzięki odkażaniu na zimno

Profesjonalne rozwiązanie do kompleksowej dezynfekcji przestrzeni i powierzchni

Według ekspertów ds. Higieny rozpylanie środków dezynfekujących jest bardzo przydatną metodą odkażania, szczególnie tam, gdzie podstawowe środki higieny osiągają swoje granice. Zwłaszcza zderzenie pacjentów z obniżoną odpornością z klinicznym spektrum zarazków niesie niedoceniane ryzyko infekcji podczas zwykłej dezynfekcji przez przecieranie. Ponadto dekontaminacja przez zamglenie na zimno przez wytwarzanie mgły gazowej zmniejsza zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu, a także dociera do najbardziej niedostępnych szczelin. Samo poleganie na mechanicznej dezynfekcji przez wycieranie nie doprowadzi do wiarygodnych wyników.

Dodatkowym efektem ubocznym tej nowatorskiej, w pełni automatycznej technologii aplikacji jest neutralizacja zapachu.

Regularna dezynfekcja Powierzchni
Diosol Protect Tube
Diosol Standard
Diosol Protec
Diosol Protec Tube
Diosol MF Standard
Diosol MF Steel
Diosol Standard

Diosol Standard

Wprowadź swój opis
PLN 18.160
00
  • Koszt urządzenia
  • Koszt dostawy
  • Koszt szkolenia
  • 15 litrów płynu dezynfekującego
Promocja
Tel: 531 623 292
Niektóre z wielu zalet dezynfekcji H2O2 to:
  • najniższe zużycie preparatów i jednolita dystrybucja
  • dokładna penetracja produktu w przestrzeni (wszystkie lub prawie wszystkie urządzenia mogą pozostać w pomieszczeniu)
  • sucha mgła H2O2 nie powoduje uszkodzeń aparatury
  • trójwymiarowa aplikacja zastosowanych preparatów
  • bezpieczna i łatwa aplikacja nie wymagająca dodatkowego szkolenia