GINEKOLOGIA

Wyposażenie Gabinetów Ginekologicznych

FOTELE GINEKOLOGICZNE

Fotele ginekologiczne to urządzenia, które powinny być przede wszystkim ergonomiczne, bezpieczne, ale także komfortowe. Urządzenia dostępne w naszej ofercie  to głównie modele sterowane elektrycznie, co jest obecnie bardzo praktycznym i docenianym przez większość lekarzy rozwiązaniem. Za pomocą sterownika można w łatwy i szybki sposób wyregulować wysokość fotela, podkolanników oraz kąta oparcia ciała. Ta przydatna funkcja pozwala na dokładne dostosowanie ustawienia fotela do indywidualnych potrzeb zarówno lekarza, jak i pacjentki. Ponadto zwiększa poczucie bezpieczeństwa i wygody podczas badań. Natomiast uchwyty rozmieszczone po obu stronach fotela mają za zadanie stabilizować pozycję pacjentki.

TABORETY MEDYCZNE

Szerokie zastosowanie naszych taboretów i foteli medycznych, począwszy od szpitali po zakłady opieki długoterminowej i wszelkiego rodzaju kliniki. Oferujemy wiele marek i modeli urządzeń. W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty standardowe, jak też urządzenia najwyższej jakości.

APARATURA MEDYCZNA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ULTRASONOGRAFIA W GINEKOLOGII
LEŻANKI DIAGNOSTYCZNO - ZABIEGOWE

Oferujemy wiele różnych modeli stołów diagnostyczno – zabiegowych, wyróżniających się jakością i wzornictwem na najwyższym poziomie. Stabilne, z regulowaną wysokością i dużym wyborem akcesoriów, stoły do ​​badań w pełni wspierają personel medyczny i pacjentów podczas badań ogólnych i specjalistycznych.

LEŻANKI DIAGNOSTYCZNO -ZABIEGOWE

Oferujemy profesjonalne narzędzia ginekologiczne, przeznaczone do wykorzystywania przez lekarzy w szpitalach i klinikach a także prywatnych gabinetach. Szeroka oferta obejmuje jedno- i wielorazowe produkty stosowane zarówno podczas podstawowych badań kontrolnych, jak i specjalistycznych. Są to narzędzia wykorzystywane do leczenia niepłodności (katetery) oraz wprowadzania antykoncepcji (np. wkładki wewnątrzmaciczne) a także specjalistyczny sprzęt operacyjny.

ŁÓŻKA PORODOWE

Oferujemy wiele modeli łóżek porodowych o konstrukcji ramowej i  kolumnowej, posiadających regulacje elektryczną wysokości, leża, barierek bocznych za pomocą panelu sterującego wewnątrz oraz pilot przewodowy.

Łóżka przeznaczone są do porodu oraz służą jako łóżka szpitalne, są bardzo wygodne, posiadają szeroki zakres konfiguracji. Pozwalają na uzyskanie różnych pozycji porodowych.  Dzięki szerokiemu i wygodnemu leżu służą do odpoczynku i relaksu przed i po porodem. Materac łóżka wykonany z tkanin o antybakteryjnych właściwościach.

FOTELE TRANSPORTOWE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

STOŁY OPERACYJNE

Stoły operacyjne do zastosowań w zabiegach ginekologicznych Famed SU-05 to jeden z najbardziej uniwersalnych stołów operacyjnych na rynku. Łączy on mnogość dostępnych pozycji z wysokim obciążeniem maksymalnym oraz dobrym parametrem przezierności czy przesuwu wzdłużnego. Bogaty wybór akcesoriów umożliwia zastosowanie praktycznie w każdym typie zabiegu chirurgicznego. Do tego legendarna jakość produkcji w fabryce w Żywcu.