MEDITECH POLSKA

MEDITECH POLSKA

Nowoczesne Technologie w Budownictwie Medycznym

MEDITECH POLSKA

Specjalizujemy się w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi modernizacji i wyposażenia obiektów medycznych i nadzorze nad wszystkimi procesami składającymi się na ich realizację.

Realizacja zleceń modernizacji i wyposażenia szpitali, domów opieki społecznej i innych obiektów medycznych to cel naszej działalności.
Kompleksowe usługi w tym zakresie to bardziej skomplikowany proces niż w przypadku tradycyjnego budownictwa.
Wykorzystując naszą znajomość branży, podejmujemy się kompleksowego wykonania robót budowlanych lub robót modernizacyjno-remontowych.

Jesteśmy dostawcą sprzętu medycznego pochodzącego od wiodących producentów wyrobów medycznych w Polsce i na świecie. Naszymi odbiorcami są prywatne gabinety lekarskie, przychodnie  lekarzy rodzinnych, przychodnie specjalistyczne, domy opieki, szpitale etc… którzy polegają na nas w zakresie dostarczania sprzętu medycznego, środków farmaceutycznych i materiałów eksploatacyjnych.

Klienci mogą kupować produkty przez telefon,  lub za pośrednictwem sklepu internetowego. W ostatnich latach sklep e-meditech.pl odnotował duże zainteresowanie klientów i wzrost obrotów.

MEDITECH POLSKA jest wybranym dystrybutorem wiodących marek medycznych ze względu na swoją wyjątkową niezawodność i obsługę klienta. Mamy również wyłączne prawa do dystrybucji produktów w Polsce, w tym urządzeń wielu renomowanych międzynarodowych firm. Dostarczamy produkty i usługi na terenie  Polski i cieszymy się doskonałą reputacją świadczonych usług, dzięki czemu jesteśmy zaufanym dostawcą i kontrahentem.

Jako wyspecjalizowana firma z branży zaopatrzenia medycznego w Polsce jesteśmy w stanie negocjować niezwykle konkurencyjne ceny z naszymi dostawcami, co pozwala nam oferować korzystne ceny za wysokiej jakości produkty dostarczane przez nasz  zespół. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chciałbyś uzyskać ofertę cenową, skontaktuj się z nami.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Obsługa Techniczna Inwestycji Medycznych

Poznaj naszych Partnerów

Producent systemów automatyki drzwi. Oferta zawiera automatykę drzwi uchylnych i przesuwnych oraz automatykę drzwi specjalnych stosowanych w obiektach medycznych, w salach operacyjnych, etc…

Pressalit A / S jest w 100% prywatną duńską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością.  Dziś Pressalit jest dużą międzynarodową organizacją z ok. 300 pracownikami – z czego 15% to osoby pracujące za granicą. Jesteśmy reprezentowani na ok. 45 rynkach międzynarodowych i szczycimy się ponad 80% eksportem wytwarzanych produktów (2017).

Produkcję dostępnych rozwiązań łazienkowych Pressalit rozpoczął w 1984 roku. Aktualnie Pressalit jest liderem w produkcji nowoczesnych systemów łazienkowych i kuchennych wspomagających funkcjonowanie osób starszych i osób niepełnosprawnych.

Human Care produkuje i zapewnia rozwiązania mobilności dla osób o specjalnych potrzebach. Nasze produkty stanowią naturalną pomoc w życiu wszystkich użytkowników. Human Care została założona w 1993 roku i od tego czasu stworzyła dumną historię opieki nad pacjentami. Nasze 25-letnie doświadczenie znajduje odzwierciedlenie w szerokim asortymencie produktów premium, oferujących wysoką wartość dla klienta i spełniających wszystkie potrzeby klientów.

Nasza siedziba główna znajduje się w Sztokholmie w Szwecji, a oddziały w USA, Kanadzie, Holandii i Australii. Ponadto współpracujemy z dystrybutorami w ponad 20 innych krajach.

MEDITECH POLAND

Specjalizujemy się w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi i nadzorze nad wszystkimi procesami składającymi się na ich realizację. Oferujemy kompleksowe usługi doradcze, projektowe i konsultacyjne na każdym etapie inwestycji.

Specjalistyczna wiedza techniczna, wysokie kompetencje menedżerskie i wieloletnie doświadczenie pozwalają na realizację zgodnie z najwyższymi standardami złożonych projektów w zakresie wyposażenia i budownictwa medycznego.