Sinabed

SINABED

Jesteśmy producentem mebli szpitalnych; w rzeczywistości mamy szeroką gamę  mebli szpitalnych. Innowacyjne podejście firmy, spersonalizowane usługi, imponująca stopa wzrostu i ponad 40-letnie doświadczenie operacyjne sprawiły, że jesteśmy jednym z najlepszych producentów. Jesteśmy powszechnie uznawani za wprowadzane  innowacje i wysokiej jakości produkty w dziedzinie sprzętu szpitalnego, zwłaszcza łóżek szpitalnych.

Łóżko szpitalne wraz z nowoczesnym sprzętem medycznym mają do odegrania ważną rolę w opiece zdrowotnej. Nie tylko pomagają pielęgniarkom w wykonywaniu najbardziej krytycznej opieki z najwyższym bezpieczeństwem pacjenta, ale także zapewniają pacjentom poczucie komfortu podczas pobytu w szpitalu. Elegancki wygląd, innowacyjne wzory i użyteczność to najważniejsze cechy naszych mebli medycznych.

SINA oferuje szeroki asortyment mebli używanych w szpitalach, takie jak łóżka szpitalne, meble oddziałowe, nosze ratunkowe, rozkładane fotele, stoliki nocne, szafki szpitalne.

Łóżka OIOM to specjalne łóżka szpitalne przeznaczone na oddziały OIOM do opieki nad krytycznymi pacjentami. Połączenie inteligentnej ergonomii z zaawansowaną technologią to wyróżniające się cechy łóżka szpitalnego. Łóżka na OIOM zapewniają zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort pacjentom i opiekunom. Oferujemy różne rodzaje łóżek elektrycznych OIOM.

Dusseldorf 2019
CASTIA
 

Nowo zaprojektowane łóżka porodowe Sina łagodzą uraz porodowy, zapewniając komfort i wsparcie na wszystkich etapach porodu.

Ten rodzaj łóżka pomaga utrzymać stan naturalnego porodu tak długo, jak to możliwe. To wielofunkcyjne łóżko ze względu na specjalną charakterystykę zapewnia komfort kobietom w ciąży przed porodem, podczas porodu i po porodzie.

SCALA

Łóżka grupy Scala, które są używane na oddziałach intensywnej terapii, odpowiadają różnym potrzebom opiekunów, pacjentów i placówek opieki zdrowotnej i mają na celu pomoc personelowi medycznemu w zarządzaniu bezpieczeństwem pacjentów, wygodnemu pozycjonowaniu i transporcie.

ATRIA

Atria to łóżko szpitalne o unikalnym designie. Jego mocna konstrukcja jest jedną z cech tego produktu, która zawsze była brana pod uwagę przez użytkowników i klientów…

ATRIA SINA MANUAL
ŁÓŻKA MANUALNE

Atria Sina stanowi grupę łóżek szpitalnych o regulacji manualnej, charakteryzujących się mocną i trwałą konstrukcją ramy. Łóżka wykonywane są w wersji manualnej. …

HOSPINA

Hospina jest mobilnym, regulowanym fotelem, który jest głównie używany w dializie i hemioterapii. Fotel Hospina pomaga opiekunom w zapewnieniu pacjentom skutecznej opieki i komfortu. Został zaprojektowany specjalnie w celu maksymalizacji ich wygody. Może być regulowany elektrycznie do pozycji leżącej lub jako wygodny, mobilny wózek transportowy, który zajmuje mniej miejsca niż konwencjonalne łóżko szpitalne.

STRA

Prawidłowo zorganizowany transport pacjentów nie dotyczy wyłącznie pacjentów; wpływa również na personel medyczny. Bardzo często urazy personelu medycznego związane z wykonywaną pracą spowodowane są niewłaściwym sposobem transportu lub niewłaściwymi środkami transportu. W Sinabed opracowaliśmy wiele modeli wózków transportowych.

ASA

W Sinabed zaprojektowano nową wersję fotela o nazwie ASA. Ten praktyczny i wygodny produkt zapewnia możliwość odpoczynku i relaksu dla osób towarzyszących, rodziców, a także zatrudnionego personelu. Fotel wyposażony jest w kółka, co sprawia, że jest łatwy do przesuwania…

SINABED B 0050

SINA jest producentem praktycznych, szpitalnych łóżek pediatrycznych dla małych dzieci. Łóżka posiadają sterowaną platformę materaca oraz system opuszczania bocznych paneli. (zobacz film video)

SINA M52

Szafki nocne produkowane przez Sinę zapewniają wygodne przechowywanie niezbędnych akcesoriów w zasięgu ręki. Szafki nocne, zbudowane z myślą o konkretnych potrzebach pacjentów opieki zdrowotnej, równie dobrze spełniają swoja funkcję w szpitalach, sanatoriach i domach opieki długoterminowej.

STOLIK OBT-O2

Trwały o prostej ale mocnej konstrukcji stoli przyłóżkowy. Stolik został wyposażony w cztery komplety bliźniaczych kółek. Stolik posiada blat wykonany z tworzywa sztucznego, zamocowany na regulowanym wysięgniku. Konstrukcja metalowa została zabezpieczona antykorozyjnie i pomalowana elektrostatycznie farbami poliestrowymi.