SteriMed

SteriMed
CEL DEZYNFEKCJI W OBIEKTACH MEDYCZNYCH

Przychodnie i centra opieki medycznej oferują pacjentom wygodę wykonywania określonych badań i zabiegów poza szpitalem. Jednak, podobnie jak oddziały chirurgiczne w szpitalach, obiekty te charakteryzują się dużą przepustowością pacjentów i znaczną ekspozycją, przez co pacjenci narażeni są na różnorodne zakażenia szpitalne, z których niektóre są szczególnie kłopotliwe. Liczba zakażeń odpornych na antybiotyki w  ośrodkach medycznych rośnie, co stanowi zagrożenie dla pacjentów i personelu, narażając jednocześnie obiekty na rosnące ryzyko.

METODY I TECHNOLOGIA DEKONTAMINACJI

Znalezienie skutecznych szpitalnych środków dezynfekujących stanowi poważne wyzwanie dla dzisiejszych administratorów placówek i specjalistów ds. Kontroli zakażeń. Niestety w wielu popularnych rozwiązaniach brakuje wydajności i skuteczności wymaganej przez środowisko szpitalne do zapobiegania zakażeniom szpitalnym. Wystarczy kilka pozostałych patogenów, aby narazić placówki, pacjentów i odwiedzających na niebezpieczne drobnoustroje. W rzeczywistości 1 na 25 pacjentów zachoruje na zakażenie szpitalne podczas pobytu. Te patogeny mogą czaić się w dowolnym miejscu – od balustrad po zacienione narożniki – i często znajdują się poza zasięgiem sprayów, ściereczek i pozostałych standardowych rozwiązań. Systemy dezynfekcji Medical Park podnoszą standard dezynfekcji całego pomieszczenia. W naszej ofercie posiadamy systemy, które eliminują 99,99% zarodników C. diffcile w placówkach opieki zdrowotnej, zapewniając najwyższą możliwą skuteczność szpitalnych środków dezynfekujących na rynku.

Zarządzanie Higieną
Promieniowanie UV-C
Dezynfekcja H2O2
Techn. Elektrostatyczna
Medical Park Rekomenduje

DIOSOL Generator

Zamgławianie H2O2

Bio-dekontaminacja H2O2     Wysoce skuteczne zapobieganie infekcjom i zanieczyszczeniom   Odkażanie pomieszczenia H2O2 jest bardzo szybką, niedrogą i oszczędną metodą. Nadtlenek wodoru jest bezwonny, mało toksyczny i mało drażniący. Roztwory są stabilne pod warunkiem odpowiedniego ich przechowywania w ciemnych pojemnikach.

SolidFog

Technologia precyzyjnego zamgławianie pomieszczeń

Solidfog to przede wszystkim firma technologiczna działąjaca w zakresie rozwiązań do odkażania H2O2. Pomimo naszego ogromnego szacunku dla wymagań klientów, wierzymy, że dzięki naszej wiedzy możemy zaoferować rozwiązania, których klient nie może sobie nawet wyobrazić ani oczekiwać na początku.

Podsumowując, staramy się połączyć nasze silne zaplecze techniczne z celem dostarczenia klientowi najlepszego rozwiązania, przy pełnej satysfakcji i zgodności. Może to wymagać przełamania niektórych początkowych pomysłów klienta, ale na końcu jest to myślenie na własną korzyść. Naszym głównym narzędziem marketingowym, w które naprawdę wierzymy, jest przekaz ustny przekazywany przez naszych lojalnych klientów naszym potencjalnym klientom.

ByoPlanet

Natrysk Elektrostatyczny

Byoplanet International jest producentem najbardziej wyrafinowanych opryskiwaczy elektrostatycznych na rynku.
Technologia ByoPlanet to doskonały system dostarczania środka dezynfekującego, który wykorzystuje powłokę typu „wrap around” do powlekania powierzchni środowiskowych, zapewniając lepszą ochronę przed rozprzestrzenianiem się zarazków wywołujących choroby.

STERI Pro

Dezynfekcja Promieniowaniem UV-C

Promieniowanie UV-C jest wykorzystywane do eliminacji drobnoustrojów obecnych w powietrzu i na powierzchniach. Długość fali UV waha się od 328 nm do 210 nm, przy czym najwyższa skuteczność bakteriobójcza osiagana jest w przedziale 240-280 nm. Inaktywacja drobnoustrojów następuje w wyniku indukcji tworzenia się dimerów tyminy a w konsekwencji uszkodzenia DNA.

Przepływowa Dekontaminacja Powietrza

Mobilne lub stacjonarne urządzenia do oczyszczania i odkażania powietrza w obszarach zagrożonych w szpitalach. Ciągle działające i ciche urządzenia osiągają klasyfikację od ISO 8 do ISO 6 (NF ISO 14644-1) w zależności od konfiguracji obiektu. Oferowane przez Medical Park urządzenia, zmniejszają ryzyko zakażeń szpitalnych dzięki działaniu bakteriobójczemu, grzybobójczemu, sporobójczemu i wirusobójczemu, ale także zanieczyszczeniom molekularnym (LZO, formaldehydy itp.).