Trenażery wielofunkcyjne

NuStep Trenażery Rehabilitacyjne

Trenażer NuStep T4r
Trenażer NuStep T5
Trenażer NuStep T5 XR
Trenażer NuStep T5 XRW

Rehabilitacja Kardiologiczna

NuStep T4R

NuStep T4r jest najpopularniejszym trenażerem poziomym w branży opieki zdrowotnej, rehabilitacji i fitness, a także stał się wiodącym urządzeniem trningowym do ćwiczeń w domu.

Pracownicy służby zdrowia na całym świecie wykazali, że T4r zapewnia bezpieczne i skuteczne ćwiczenia dla osób o prawie wszystkich poziomach sprawności i umiejętności.

Umożliwiając niezależną kontrolę długości kroku, poziomu oporu, tempa i czasu trwania ćwiczeń, T4r zapewnia elastyczność leczenia dla terapeutów oraz większe poczucie kontroli i niezależności dla użytkowników.

NuStep T5XR

Wielofunkcyjne urządzenie treningowe NuStep jest przeznaczony dla szerokiej gamy użytkowników, od osób sprawnych fizycznie po osoby z ograniczeniami ruchowymi. NuStep jest marką sprzętu do ćwiczeń dla centrów fizykoterapii, klinik rehabilitacji kardiologicznej, seniorów i ośrodków zdrowia i odnowy biologicznej. 

Dostępne i łatwe w użyciu trenażery NuStep zapewniają trening siłowy i trening sprawnościowy całego ciała. Treningi na urządzeniach są łatwe i dostosowane do osoby trenującej. Urządzenia posiadają wiele programów treningowych oraz możliwość regulacji (ustawienia) oporu dla poszczególnych programów lub użytkowników. Regularne ćwiczenia wspomagają poprawić siłę mięśni, wytrzymałość i ogólną sprawność fizyczną. Urządzenia NuStep są dostosowane i umożliwiają trening osobom z ograniczoną sprawnością, nadmierną otyłością, problemami z równowagą lub zaburzeniami poznawczymi.