UV-C

UV-C

SteriPro
Infekcje związane ze szpitalem
  • HAI dotyka rocznie około 3,2 miliona ludzi w Europie.
  • HAI w UE kosztują od 5,5 do 7 miliardów euro rocznie, biorąc pod uwagę jedynie koszty bezpośrednie
  • HAI przyczyniają się do dodatkowych 16 milionów dni hospitalizacji rocznie.
  • HAI w UE są odpowiedzialne za 37 000 zgonów rocznie.
  • Mycie ręczne i dezynfekcja chemiczna pozostawia mniej niż 50% [2] powierzchni sal szpitalnych odpowiednio oczyszczonych.
Ponad 30% redukcja zakażeń HAI - bądź bezpieczniejszym szpitalem
Znaczna oszczędność czasu - skróć czas między operacjami

W badaniu klinicznym, przeprowadzonym na 36 000 pacjentodni, stwierdzono, że dezynfekcja UV-C radykalnie zmniejsza HAI (różnica częstości, 1,3 / 1000 pacjentodni, redukcja o 34,2%). [4]

Średni cykl dezynfekcji przy użyciu SteriPro wynosi 10–20 minut (w zależności od wielkości pomieszczenia). Oszczędność czasu wynosząca ponad 2 godziny jest osiągana w porównaniu z innymi technologiami bezkontaktowej dezynfekcji (aerozol nadtlenku wodoru), a SteriPro nie wymaga nadzoru podczas pracy.

Dowód dezynfekcji - ważny aspekt spokoju ducha dyrektora szpitala
Łatwe wprowadzenie do procesu dezynfekcji

Zawsze wiesz, które pomieszczenie zostało zdezynfekowane, czy cykl dezynfekcji SteriPro UV-C zakończył się pomyślnie, kto był operatorem itp. Raporty w czasie rzeczywistym zapewniają kierownikom szpitala, że ​​pomieszczenie zostało dokładnie zdezynfekowane.

Zespół SteriPro szkoli personel i pomaga włączyć dezynfekcję UV-C do ustalonych procedur dezynfekcji w szpitalu. Ponieważ SteriPro jest zautomatyzowane, nie będzie dodatkowego stresu dla Twojego personelu.

SteriPro Gwarancja 3 lata
Automatyczne wykrywanie wielkości pomieszczenia

Czujniki SteriPro automatycznie określają wielkość pomieszczenia i sugerują niezbędny czas trwania cyklu dezynfekcji. Dla standardowej sali szpitalnej wystarczy zaledwie 10 minutowy cykl, a dla sali operacyjnej około 20 minutowy cykl wystarczy, aby zapewnić zdrowsze środowisko dla pacjentów i personelu.

Możliwość rozbudowy wysokości

Można go ustawić w jednej pozycji, aby dotrzeć i zdezynfekować całe pomieszczenie, od podłogi do sufitu. Nasz rozszerzalny system zapewnia lepszy kąt promieniowania i może dotrzeć do wszystkich powierzchni o dużym dotyku w jednym cyklu dezynfekcji.

Obsługa tabletu

SteriPro jest obsługiwany przez inteligentny komputer typu tablet, który jest kontrolowany przez operatora. Po zakończeniu cyklu SteriPro automatycznie wyłącza się i powiadamia operatora za pomocą tabletu o stanie procesu dezynfekcji.

Mobilne i wytrzymałe

Używaj SteriPro w każdym pomieszczeniu, a nawet w karetkach pogotowia. Solidna, ale przenośna konstrukcja z możliwością zwiększania wysokości jest główną zaletą dla pracowników, którzy motywują do używania SteriPro.

Uspokajające bezpieczeństwo

SteriPro jest bezpieczny w użyciu. Gdy czujniki wykryją ruch w pomieszczeniu, urządzenie automatycznie przerywa proces dezynfekcji i natychmiast się wyłącza.

Najbardziej niezawodna opcja na rynku

Dożywotnia gwarancja to nasze zobowiązanie do zapewnienia bezpieczeństwa Twojej decyzji. Serwis raz w roku to wszystko, czego potrzeba do nieograniczonej dezynfekcji w Twoim obiekcie.