Realizacja Inwestycji

Realizacja Inwestycji

Usługi dla architektów

Doradzamy i wspieramy architektów i inwestorów w realizacji projektów. Nasz zespół Technicznej Obsługi Inwestycji pomaga w doborze i konfiguracji urządzeń oraz systemów infrastruktury technicznej. Pomagamy w opracowaniu specyfikacji technicznych.


Czy to przy modernizacji obiektu, czy aranżacji wnętrz, bierzemy pod uwagę osobowość oraz specyfikę klienta. Mowa tu o projektach indywidualnych. Architekt ma za zadanie w twórczy i rzetelny sposób przeprowadzić klienta przez proces projektowania i budowy. Jako profesjonalny doradca klienta, dbamy o jego interesy i szukamy najlepszych dla niego rozwiązań.

 

Realizacja i nadzór

W naszym zespole znajdują się osoby uprawnione do samodzielnego pełnienia funkcji technicznych w budownictwie. Uprawnionymi przedstawicielami naszej firmy do reprezentacji w procesie budowlanym są: inspektor nadzoru inwestorskiego, kierownicy budów oraz projektanci. Każda z tych osób ma do spełnienia określoną rolę.

Realizacja inwestycji wykonywana jest zarówno przez nasze własne ekipy wykonawcze, jak również przez wyspecjalizowane zespoły podwykonawców.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość naszych produktów. Oferujemy ponad 40 marek w dużym przedziale cenowym: od marek premium po tańsze, zawsze jednak oryginalne, najwyższej próby i jakości. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę renomowanych marek.